Model no
WMB

SIGMA Cine FF Classic Prime komplekt

54 609.01

• Müüakse ainult 10 PL-bajonetiga objektiivi komplektina
• Võimaldab loojatel nautida maitsekalt madalat kontrasti ja esteetiliselt atraktiivset peegeldust.
- Ühtsed T väärtused (14mm ja 135mm T3.2 juures ja ülejäänud T2.5 juures)
• Ilmastikukindel
• -Makie kuldne graveering
• Toetab /iTechnology
• Saadaval teravustamisrõnga inglise/jalgade või meetriliste gradatsioonidega

 

Out of Stock Out of Stock

Valik

Lai fookuskauguse ulatus
Valik hõlmab kõike laiast nurgast kuni telefotoobjektiivini. Tehke kogu töö ainult SIGMA objektiividega.

Ühilduvus
Iga kaamerabrändiga on kinnitatud ühilduvus.

Objektiivid nii S35 kui ka täiskaadri jaoks
High Speed Zoom Line on ühilduv Super35-ga, pildi suuruse standardiga, mida kasutavad tavaliselt digitaalsed kinokaamerad, samas kui FF High Speed Prime Line ja FF Zoom Line on ühilduvad täiskaadri pildiringiga.

Tugevate, kõrge kiirusega objektiivide valik
T1.5 või T2 on saadaval fikseeritud fookuskaugusega objektiivides, samas kui T2 on saadaval kogu suumiulatuses suumiobjektiivides. Need valikud võimaldavad filmitegijatel saavutada mitmesuguseid väljenduslikke eesmärke.


Pildi kvaliteet

Iga objektiivi kontrollimine
Tipptasemel objektiivide jaoks on kolm nõuet: suurepärane disain, täpne tootmine ja kontroll, mis tagab vastavuse kõigile spetsifikatsioonidele. SIGMA objektiivid sünnivad silmapaistvate disaini kontseptsioonide ja suurepärase tootmistehnoloogia tulemusena, kuid nad ei ole täielikud enne, kui nad läbivad järeleandmatu objektiivi jõudluse hindamise. SIGMA on välja töötanud omaenda A1 autoriõigusega Modulatsiooniülekande funktsiooni (MTF) mõõtmissüsteemi, kasutades 46-megapikslist Foveon otsest pildiandurit. Nüüdsest on nende kvaliteedikontrolli inspekteerimise ulatuses ka varem märkamata jäänud kõrgsageduslikud detailid. Iga objektiiv kontrollitakse enne saatmist üle. Tänu ülikõrge eraldusvõimega sensoritele on suure jõudlusega pildistamine tagatud.

Peegelduste ja sähvatuste minimaliseerimine
Arvutipõhist kiirjälgimist on kasutatud juba projekteerimisetapis, et minimeerida peegeldusi ja sähvatusi ning suurendada kontrasti taustvalgustusega tingimustes. Sähvatuste esinemist on kontrollitud iga prototüübi etapis, nende põhjused on tuvastatud, hinnatud ja kõrvaldatud.

Teravus kombineerituna silmapaistva bokeh-efektiga
Stillfotograafia kõrgetele pildikvaliteedi nõuetele vastamiseks on SIGMA lahendanud laia valiku probleeme. Nende pingutuste tulemusi saab nüüd nautida ka kinoobjektiivides.

Värvide tasakaal on standardiseeritud kogu valiku ulatuses.
Kõik valikus olevad objektiivid on loodud vastama SIGMA CCI standardile. Standardiseeritud värvitasakaal muudab värvikorrektsiooni kiireks ja lihtsaks.

6K-8K klassi eraldusvõime
Valikus on sama optiline süsteem, mis pakub 50-megapikslist või kõrgemat eraldusvõimet fotode tegemisel. Need objektiivid on seega valmis kõrgema resolutsiooniga filmimiseks ja sobivad suurepäraselt ka kroomivõtete jaoks.


Ehituskvaliteet

Kerge ja kompaktne
Kasutades ülitäpseid ja tõhusaid mass tootmistehnoloogiaid, mis on välja töötatud fotokaamerate objektiivide jaoks, on SIGMA teinud ülikerged ja kompaktsed kinoobjektiivid reaalsuseks. Kõik kinematograafia jaoks olulised funktsioonid on nendes objektiivides olemas, hoides samal ajal kaalu ja suurust minimaalsena ning nende spetsifikatsioon on optimeeritud parema vastupidavuse tagamiseks. Lõpptulemus on parima taseme jõudluse ja kompaktse disaini kombinatsioon.

Tolmu- ja pritsmekindel struktuur*
Valikus on sama tolmu- ja pritsmekindel struktuur* nagu SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM|Sports'il. Iga rõngas ja kinnitus on spetsiaalselt tihendatud, et vältida vee ja tolmu sissepääsu, muutes selle objektiivi valmis kasutamiseks rasketes tingimustes. Sarja ebatavaliselt jõuline spetsifikatsioon võimaldab kasutajal keskenduda pildistamisele, vähendades samal ajal oluliselt hoolduskoormust.

* Kuigi selline konstruktsioon võimaldab objektiivi kasutada ka kerge vihmaga, ei ole see sama, mis veekindel.

100% metallist korpus
Kere on valmistatud täielikult metallist, et vastu pidada pikaajalisele keerulisele professionaalsele kasutamisele.

Helendav värv parandab nähtavust
Spetsifikatsioon, astmeline tõus ja objektiivi vahetuse näidikud kõik sisaldavad luminofoorvärviga kaetud elemente, et aidata objektiivi vahetada pimedas ja muudes ülesannetes. Lisaks on uutel TÄIESTI VALGUSTATUD versioonidel objektiividel ülalnimetatud omadused, lisaks on rõngad, mille numbrid ja astmed on viimistletud luminoosse värviga.

Lasergraveerimine parema vastupidavuse saavutamiseks
Rõngaste ja muude kohtade kohta mõeldud teave on lasergraveeritud pikaajaliseks kasutamiseks. Lisaks võib teipi paigaldada astmestikele kartmata, et see värvi maha võtaks, kui see eemaldatakse.

 

 


Ees

82 mm filtri suurus* (1)
Filtri suurus on standardiseeritud 82 mm, mis võimaldab kasutajatel kasutada sama suurusega ND-filtrit erinevatel objektiividel.

*Teatud objektiivi mudelid ei ühildu 82 mm filtritega.

95 mm esiläbimõõt (2)
Esikülje läbimõõt on 95 mm, mis sarnaneb teiste kinoobjektiividega ja sobib mattkarpidega. Võrreldes sama klassi objektiividega on SIGMA kinoobjektiivid kergemad ja kompaktsemad

 

 


Ring

Standardiseeritud hammasrataste asukohad (3), (4), (5)
Iga rõnga hammasrataste asendid on standardiseeritud, mis kõrvaldab vajaduse reguleerida jälgimisfokust, mootoriühikut või tarvikuid isegi objektiivi vahetamisel.

0.8 M hammasratta samm (3), (4), (5)
Igal objektiivil on 0,8M hammasrataste samm, mis on kinoobjektiivide standard, tagades ühilduvuse olemasolevate lisaseadmetega.

Vaiksed rõngastopperid (3), (4), (5)
Iga rõnga stopper sisaldab endas vaigust valmistatud summutit, mis tagab vaikse töö. Kuigi see funktsioon pakub rahuldavat lukutunnet, kõrvaldab see omadus igasugused metallhäälid, võimaldades kasutajal kindlalt pildistada vaikses keskkonnas.

180° fookuse pöördenurk (3)
180° juures on teravustamisrõnga pöördenurk enam kui kaks korda suurem kui fotoaparaadi objektiivil, mis teeb võimalikuks ülitäpse teravustamise. SIGMA on samuti optimeerinud kaamera kinoobjektiivide jaoks, et muuta pika vahemaa teravustamine veelgi lihtsamaks.

160° suumi pöördenurk (4)
160° juures on suumirõnga pöördenurk enam kui kaks korda suurem kui fotoaparaadi objektiivil, mis teeb võimalikuks ülitäpse suumi.

Iris täieliku manuaalse juhtimisega(5)
Käsijuhtimisvõimega, ava rõngas pakub sujuvat juhtimist ilma klõpsudeta. Kinoobjektiivide standard varustuses olev T-stop-ekraan tagab ülitäpse särituse. Sarnaselt kõrgkvaliteedilisele kinoobjektiivile on ava rõnga pöördenurk 60°.

Lineaarne ava rõngas (5)
Lineaarne ava rõngas annab kasutajatele otsest ja intuitiivset kontrolli, tagades igal T-stopil sama pöördenurga.

Valitav teravustamisrõngas jalgade või meetrite skaalaga
Kasutaja vajadustele vastavalt võib valida fookusrõnga jalgade või meetrite graduatsioonidega. Väikese lisatasu eest saab SIGMA ka pärast ostu fookusrõnga tüüpi teisendada ühest teiseks.

 

 


Kinnitus

Kinnituse teisendamise teenus
Kuna objektiivid on väärtuslikud varad, teeb SIGMA nüüd oma uutele kinokaameratele kinnituse teisendamise teenuse kättesaadavaks. Edukalt rakendatud nende fotograafiaobjektiivide puhul võimaldab see teenus kasutajatel konverteerida oma objektiive EF ja E-kinnituste vahel (lisatasu rakendub). Kui kaamerasüsteem muutub, on võimalik lihtsalt konverteerida kinnitussüsteem, et jätkata kõrge jõudlusega SIGMA objektiivide kasutamist.

Märge: Kinnituse teisendamise teenus pole saadaval PL-kinnitusega objektiividele.

PL, EF ja E
Saadaolevad objektiivi kinnitused on Canon EF kinnitusega, mida kasutatakse enamikul digitaalsetel kinokaameratel, ning Sony E-kinnitusega, mida kasutatakse Sony FS seeria kaameratel. Kõiki tootevaliku objektiive saab kasutada ka tavafotokaameratel, kui neil on sobiv ühilduv kinnitussüsteem, et saavutada väljapaistev peegelkaamera videote salvestamine.

*24–35 mm T2.2 FF pole PL-kinnitusega saadaval.

Kinnitus elektrooniliste kontaktidega (6)
Elektrooniliste kontaktidega kinnitussüsteem võimaldab objektiivil edastada olulist teavet kaamerale (fookuskaugus, pildistamise kaugus, ava jne).

Täiustatud EF-kinnitus* (6)
Avaus peatusekinnituse jaoks on tugevdatud eraldi osaga, et minimeerida lahtitulemist aja jooksul ja suurendada pikaajalist kasutamist.

*Ainult rakendatav Canon EF kinnitusega

Specifications
More Information
LengthPagebuild
WeightPagebuild
Kõik numbrid on arvutatud L-kinnituse järgi Märge: Kõik numbrid on arvutatud Leica Camera AG registreeritud kaubamärgi L-kinnituse järgi. Toote nime kohta: Toote nimi sisaldab "DG", kui objektiiv on loodud pakkuma parimat jõudlust täiskaadrisensoritega kaameratel, ja "DN", kui objektiivi disain on optimeeritud ilma peeglita kaameratele, millel on lühike flantskaugus.
© SIGMA IMAGING Nordic