Model no
2597ZN

STATIIVI PESA TS-111 (105 MM F1.4 DG HSM ART JAOKS)

168.99

• Ühildub SIGMA 105mm F1.4 DG HSM | Art objektiiv

Out of Stock Out of Stock

Kui objektiivi kasutatakse statiivil, saab selle statiivi pesa (müüakse eraldi) kinnitada, mis aitab vähendada koormust kaamera korpusele ja pakub paremat tasakaalu statiivil. Statiivi pesaga on kaasas rihm, mis vähendab ka kaamera ja objektiivi bajoneti koormust objektiivi kandmisel või transportimisel.

Eemaldatav Arca-Swiss statiivi pesa ühildub Arca-Swiss platvormide ja klambritega ning selle eksklusiivne kaitsekate lihtsustab objektiivi kandmist ja kasutamist käest pildistamisel.

ETTEVAATUST (statiivi pesa ÜHILDAB ARCA SWISS TÜÜPI KRUVI NUPP KLAMBRIGA)
See toode ühildub Arca Swiss kruvinupu klambriga. Veenduge, et see on korralikult kruvitud ja kinnitatud. See toode pole mõeldud kangi tüüpi klambrite jaoks. On saadaval mõningaid kangi tüüpi klambreid, mis ei fikseeru kindlalt ja turvaliselt.
Veenduge, et 2 kaitsekorkkruvi (kaasas) on alati fikseeritud nii, et Arca Swissi klamber ei kukuks maha.

Specifications
More Information
Accessory TypeTripod Socket
Mõõdud (läbimõõt x pikkus)
EAN085126936686
* Kõik andmed on arvutatud L-bajoneti järgi. Märkus: Kõik numbrid on arvutatud Leica Camera AG registreeritud kaubamärgi L-bajoneti järgi. Toote nime kohta: Toote nimetus sisaldab "DG", kui objektiiv on mõeldud täiskaadersensoriga kaamerate ülima jõudluse saavutamiseks, ja "DN", kui objektiivi disain on optimeeritud lühikese flanši fookuskaugusega peegelkaameratele.
© SIGMA IMAGING Nordic