Model no
21M

18-35mm T2

4 649.01

• Kompaktne suurus. 180º fookuse pööramine
• Super 35 mm formaat
• T2 eredus kogu suumivahemikus
• Suurepärane eraldusvõime 6K–8K jaoks
• Ühendab tippjõudluse ülima kompaktsusega
• Standardsed põhielemendid: Käigu asend, värviparandus, filtri suurus ja esiläbimõõt
• Saadaval Canoni EF-, Sony E-bajonetiga ja PL-bajonetiga

Out of Stock Out of Stock

SIGMA Cine 18–35 mm T2 kiirsuumiliinis pakub kogu suumivahemikus püsivat T2 ava ja selle silmapaistev optiline jõudlus muudab selle täielikult valmis 6K–8K kõrge eraldusvõimega pildistamiseks. Kuigi see suumobjektiiv pakub oma klassi kõrgeimat pildikvaliteeti, on see kompaktne ja pakub hämmastavat väärtust.


Valik

Lai fookuskauguse ulatus
Valik hõlmab kõike laiast nurgast kuni telefotoobjektiivini. Tehke kogu töö ainult SIGMA objektiividega.

Ühilduvus
Ühilduvus on kinnitatud iga kaubamärgiga kinokaameratega.

Objektiivid nii S35 kui ka täiskaaderi jaoks
High Speed Zoom Line on ühilduv Super35-ga, pildi suuruse standardiga, mida kasutavad tavaliselt digitaalsed kinokaamerad, samas kui FF High Speed Prime Line ja FF Zoom Line on ühilduvad täiskaadri pildiringiga.

Tugevate, kõrge kiirusega objektiivide valik
T1.5 või T2 on saadaval prime objektiiv objektiivides, samas kui T2 on saadaval kogu suumivahemikus suumobjektiivides. Need valikud võimaldavad filmitegijatel saavutada mitmesuguseid väljenduslikke eesmärke.


Pildi kvaliteet

Iga objektiivi kontrollimine
Tipptasemel objektiivide jaoks on kolm nõuet: suurepärane disain, täpne tootmine ja kontroll, mis tagab vastavuse kõigile spetsifikatsioonidele. SIGMA objektiivid sünnivad silmapaistvate disaini kontseptsioonide ja suurepärase tootmistehnoloogia tulemusena, kuid nad ei ole täielikud enne, kui nad läbivad järeleandmatu objektiivi jõudluse hindamise. SIGMA on välja töötanud oma A1 patenteeritud Modulation Transfer Function (MTF) mõõtesüsteemi, kasutades 46-megapikslisi Foveoni otsepildiandureid. Nüüdsest on nende kvaliteedikontrolli inspekteerimise ulatuses ka varem märkamata jäänud kõrgsageduslikud detailid. Iga objektiiv kontrollitakse enne saatmist üle. Tänu ülikõrge eraldusvõimega sensoritele on suure jõudlusega pildistamine tagatud.

Pimestuse ja peegelduste vähendamine
Arvutipõhist kiirjälgimist on kasutatud juba projekteerimisetapis, et vähendada pimestust ja peegeldust ning suurendada kontrasti taustvalgustusega tingimustes. Sähvatuste esinemist on kontrollitud iga prototüübi etapis, nende põhjused on tuvastatud, hinnatud ja kõrvaldatud.

Teravus kombineerituna silmapaistva bokeh-efektiga
Stillfotograafia kõrgetele pildikvaliteedi nõuetele vastamiseks on SIGMA lahendanud laia valiku probleeme. Nende pingutuste tulemusi saab nüüd nautida ka kinoobjektiivides.

Värvide tasakaal on standardiseeritud kogu valiku ulatuses.
Kõik valikus olevad objektiivid on loodud vastama SIGMA CCI standardile. Standardiseeritud värvitasakaal muudab värvikorrektsiooni kiireks ja lihtsaks.

6K-8K klassi eraldusvõime
Valikus on sama optiline süsteem, mis pakub 50-megapikslist või kõrgemat eraldusvõimet fotode tegemisel. Need objektiivid on seega valmis kõrgema resolutsiooniga filmimiseks ja sobivad suurepäraselt ka kroomivõtete jaoks.


Ehituskvaliteet

Kerge ja kompaktne
Kasutades ülitäpseid ja tõhusaid mass tootmistehnoloogiaid, mis on välja töötatud fotokaamerate objektiivide jaoks, on SIGMA teinud ülikerged ja kompaktsed kinoobjektiivid reaalsuseks. Kõik kinematograafia jaoks olulised funktsioonid on nendes objektiivides olemas, hoides samal ajal kaalu ja suurust minimaalsena ning nende spetsifikatsioon on optimeeritud parema vastupidavuse tagamiseks. Lõpptulemus on parima taseme jõudluse ja kompaktse disaini kombinatsioon.

Tolmu- ja pritsmekindel struktuur*
Valikus on sama tolmu- ja pritsmekindel struktuur* nagu SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM|Sports'il. Iga rõngas ja bajonett on spetsiaalselt tihendatud, et vältida vee ja tolmu sissepääsu, muutes selle objektiivi valmis kasutamiseks rasketes tingimustes. Sarja ebatavaliselt jõuline spetsifikatsioon võimaldab kasutajal keskenduda pildistamisele, vähendades samal ajal oluliselt hoolduskoormust.

* Kuigi selline konstruktsioon võimaldab objektiivi kasutada ka kerge vihmaga, ei ole see sama, mis veekindel.

100% metallist korpus
Kere on valmistatud täielikult metallist, et vastu pidada pikaajalisele keerulisele professionaalsele kasutamisele.

Helendav värv parandab nähtavust
Spetsifikatsioon, astmeline tõus ja objektiivi vahetuse näidikud kõik sisaldavad luminofoorvärviga kaetud elemente, et aidata objektiivi vahetada pimedas ja muudes ülesannetes. Lisaks on läätsede uutel FULLY LUMINOUS versioonidel ülaltoodud plussrõngad, mille numbrid ja gradatsioonid on viimistletud helendava värviga.

Lasergraveerimine parema vastupidavuse saavutamiseks
Rõngaste ja muude kohtade kohta mõeldud teave on lasergraveeritud pikaajaliseks kasutamiseks. Lisaks võib teibi asetada astmetele, kartmata selle võtmisel värvi eemaldada.

 

 


Ees

82 mm filtri suurus* (1)
Filtri suurus on standardiseeritud 82 mm, mis võimaldab kasutajatel kasutada sama suurusega ND-filtrit erinevatel objektiividel.

*Teatud objektiivimudelid ei ühildu 82 mm filtritega.

95 mm esiläbimõõt (2)
Esikülje läbimõõt on 95 mm, mis sarnaneb teiste kinoobjektiividega ja sobib mattkarpidega. Võrreldes sama klassi objektiividega on SIGMA kinoobjektiivid kergemad ja kompaktsemad

 

 


Ring

Standardsed käiguasendid (3), (4), (5)
Iga rõnga hammasrataste asendid on standardiseeritud, mis kõrvaldab vajaduse reguleerida jälgimisfokust, mootoriühikut või tarvikuid isegi objektiivi vahetamisel.

0,8 M käigu samm (3), (4), (5)
Igal objektiivil on 0,8M hammasrataste samm, mis on kinoobjektiivide standard, tagades ühilduvuse olemasolevate lisaseadmetega.

Vaiksed rõnga stopperid (3), (4), (5)
Iga rõnga stopper sisaldab spetsiaalsest vaigust valmistatud summutit, mis tagab vaikse töö. Kuigi see funktsioon pakub rahuldavat lukutunnet, kõrvaldab see omadus igasugused metallhäälid, võimaldades kasutajal kindlalt pildistada vaikses keskkonnas.

180° fookuse pöördenurk (3)
180° juures on teravustamisrõnga pöördenurk enam kui kaks korda suurem kui fotoaparaadi objektiivil, mis teeb võimalikuks ülitäpse teravustamise. SIGMA on samuti optimeerinud kaamera kinoobjektiivide jaoks, et muuta pika vahemaa teravustamine veelgi lihtsamaks.

160° suumi pöördenurk (4)
160° juures on suumirõnga pöördenurk enam kui kaks korda suurem kui fotoaparaadi objektiivil, mis teeb võimalikuks ülitäpse suumi.

Täieliku käsitsijuhtimisega iiris (5)
Käsijuhtimisvõimega, ava rõngas pakub sujuvat juhtimist ilma klõpsudeta. Kinoobjektiivide standard varustuses olev T-stop-ekraan tagab ülitäpse särituse. Sarnaselt kõrgkvaliteedilisele kinoobjektiivile on ava rõnga pöördenurk 60°.

Lineaarne iirise rõngas (5)
Lineaarne ava rõngas annab kasutajatele otsest ja intuitiivset kontrolli, tagades igal T-stopil sama pöördenurga.

Valitav teravustamisrõngas jalgade või meetrite skaalaga
Sõltuvalt kasutaja vajadustest võib valida kas jalgade või meetri astmestikuga fookusrõnga. Väikese lisatasu eest saab SIGMA ka pärast ostu fookusrõnga tüüpi teisendada ühest teiseks.

 

 


Bajonett

Bajoneti teisendamise teenus
Kuna objektiivid on väärtuslikud varad, teeb SIGMA nüüd oma uutele kinokaameratele bajoneti teisendamise teenuse kättesaadavaks. Edukalt rakendatud nende fotograafiaobjektiivide puhul võimaldab see teenus kasutajatel konverteerida oma objektiive EF ja E-bajonetide vahel (lisatasu rakendub). Kui kaamerasüsteem muutub, on võimalik lihtsalt konverteerida bajonett süsteemiga, et jätkata kõrge jõudlusega SIGMA objektiivide kasutamist.

Märkus: Bajoneti teisendamise teenus pole saadaval PL-bajonetiga objektiividele.

PL, EF ja E
Saadaolevad objektiivi bajonetid on Canon EF bajonetiga, mida kasutatakse enamikul digitaalsetel kinokaameratel, ning Sony E-bajonetiga, mida kasutatakse Sony FS seeria kaameratel. Kõiki tootevaliku objektiive saab kasutada ka tavafotokaameratel, kui neil on sobiv bajoneti süsteem, et saavutada väljapaistev peegelkaamera videote salvestamine.

*24–35 mm T2.2 FF pole PL-bajonetiga saadaval.

Bajonett elektrooniliste kontaktidega (6)
Elektrooniliste kontaktidega Bajonettsüsteem võimaldab objektiivil edastada olulist teavet kaamerale (fookuskaugus, pildistamise kaugus, ava jne).

Täiustatud EF-Bajonett* (6)
Korgitihvti auku on tugevdatud eraldi osaga, et vähendada aja jooksul lõdvenemist ja parandada pikaajalist kasutamist.

*Kehtib ainult Canoni EF-bajoneti jaoks

Specifications
More Information
Focal lenght18-35mm
Aperture (T)T2.0 to T16
Diafragma labade arv9 (rounded diaphragm)
Minimaalne teravustamiskaugus0.28m / 11"
Image coverageS35 Digital ⌀28.4
Front diameter95 mm
Filtri läbimõõt82 mm
LengthPagebuild

Canon EF mount
Sony E-mount
PL mount

129.5 mm
155.5 mm
121.5 mm

WeightPagebuild

Canon EF mount
Sony E-mount
PL mount

1455 g
1510 g
1395 g

FF-
S3568.7° - 38.7°
APS-C66.7° - 37.4°
Väljaande number016

1 Lähifookuse kaugust mõõdetakse pildi tasapinnast
2 Bajonettäärik EF-i esiosale paigaldamiseks
3 Bajonettäärik E-i esiosale paigaldamiseks
4 Bajonettäärik PL-i esiosale paigaldamiseks
5 Ilma objektiivi tugijalata
6 Horisontaalne vaatenurk täiskaader kaamera ava jaoks (kuvasuhe 1:1,5, mõõtmed 36 mm × 24 mm / 1,42 × 0,94 tolli)
7 Super 35 digitaalse kinokaamera ava horisontaalne vaatenurk (kuvasuhe 1:1,8, mõõtmed 24,6 mm × 13,8 mm / 0,97 × 0,54 tolli)
8 APS-C kaamera ava horisontaalne vaatenurk (kuvasuhe 1:1,5, mõõtmed 23,7 mm × 15,7 mm / 0,93 × 0,62 tolli)
9 Objektiivi pinnal olev kolmekohaline kood näitab objektiivi esmakordset väljalaskeaastat (kuna see erineb tootmisaastast, ei pruugi väljalaskeaasta ja väljaande number olenevalt bajonetist ühtida).

Tehnilisi andmeid võidakse ette teatamata muuta.

© SIGMA IMAGING Nordic